Gelevera Vadisinde gezerek stres atan Karadere, İbaş ve Boduroğlu’nu gören vatandaşlar, başkanları birarada görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler.
Başkan İbaş, bu birlikteliğini sosyal medya hesabından “Dostlarımla… Gelevera Vadisi” notuyla da paylaştı ve büyük beğeni topladı. Vatandaşlar 3 başkanın birlikteliğine alkışlarla karşılayıp, örnek olması temennisinde bulundular.
Haber: Giresun Öncü
Editör: Ömer Mustafa Yılmaz