Giresun İl Müftülüğü: ''100. Yılda Çocuklarımızla 100 Şenlikte Buluşuyoruz''
Giresun İl Müftülüğünün düzenlediği ''100. Yılda Çocuklarımızla Şenlikte Buluşuyoruz'' etkinliği 23 Mayıs 2024 Perşembe günü, saat 10.00'da, 19 Eylül Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek. Giresun İl Müftülüğü yaptığı açıklamada: ''Hüseyin Goncagül ve ekibinin gösterilerinin de içinde bulunduğu, çeşitli atölyeler, yarışma ve sürpriz hediyelerin olduğu şenliğe tüm halkımız davetlidir.'' dedi.