2. Amatörde Kupa Töreni Yapıldı 2. Amatörde Kupa Töreni Yapıldı

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Cumhuriyetin 100. yılı coşkusu çeşitli etkinlikler ile kutlandı. Hastanenin girişi, çeşitli klinik, ünite, birim ve servisleri çalışanları tarafından bayraklar ve balonlar ile süslendi. Ayrıca hastanenin girişi Gazi Mustafa Kemal Atatürk fotoğrafları, cumhuriyet temalı çeşitli fotoğraflar ile donatılarak açılan stant ile hastanede çalışanlar tarafından hastaneye başvuran hastalara ve yakınlarına "Cumhuriyetimizin 100. Yılı" temalı yaka kartı takdim edildi.

img7344-kopyajpg

Giresun Belediyesi Bandosu hastane girişinde marşlardan oluşan mini bir konser icra etti. Konsere hastan yöneticileri ve çalışanların yanı sıra çok sayıda vatandaş da eşlik etti.

Hastanenin Başhekimliğinde yöneticilerin ile çalışanların katıldığı tören gerçekleşti. İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammet Bulut'un da katıldığı törende çalışanlara pasta ikram edildi. İl Sağlık Müdürü Bulut Hastanenin anı defterine günün anlam ve önemine binaen duygu ve düşüncelerini yazdı.

img7507-kopyajpg

Hastanenin Başhekimi Doç. Dr. Fazıl Kulaklı tüm etkinliklerde emeği geçenlere teşekkür ederek; "Cumhuriyetimizin 100. yılında Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına, gazilerimize ve bu uğurda edebiyete intikal eden şehitlerimize şükranlarımızı sunuyorum. Bizler görevimizi en iyi şekilde icra ederek geleceğimize ve bize armağan edilen tüm değerlerimize sahip çıkacağız. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun." dedi.