Gençlik ve Spor Bakanlığı koordinesinde tüm yurtta organize edilen “Cumhuriyetin 100. Yıl Kamu Spor Oyunları” Kurumlar arası Voleybol, 3x3 Basketbol ve Masa Tenisi Turnuvası  ’Gelin Sporda Buluşalım’ sloganıyla 27 Eylül - 02 Ekim 2023 tarihleri arasında Giresun' da düzenlendi. 

Kamu Spor Oyunları Voleybol turnuvasına 11 takım, Basketbol turnuvasına 5 takım ve Masa Tenisi turnuvasına 4 takım katılım sağladı. 

Branşlarında İl Birincisi olan takımlara kupa ve madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdürü V. Muzaffer Ergün tarafından takdim edildi. 

Giresun Belediyesinden Müjde! Meydana dev ekran kuruluyor! Giresun Belediyesinden Müjde! Meydana dev ekran kuruluyor!

WhatsApp Image 2023-10-02 at 22.09.03 (1)

Erkeklerde; Masa Tenisi Turnuvasında Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Basketbol Turnuvasında Giresun Belediyesi, Voleybol Turnuvasında Jandarma takımı ile Kadınlar Voleybol Turnuvasında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü takımı İl Birincisi olarak 19-22 Ekim 2023 tarihleri arasında Ordu İlinde düzenlenecek olan grup müsabakalarında İlimizi temsil etme hakkı elde etti. 

Giresun Gençlik Spor ve İl Müdürlüğü,”Kamu Spor Oyunlarına katılım sağlayan tüm takımları tebrik eder, derece elde eden takımlara grup müsabakalarında başarılar dileriz.”ifadelerinde bulundu.