Asrın felaketi, Kahramanmaraş merkezli depremin yaralarını sarmak için seferber olan Giresun Belediyesi, arama kurtarma ekibinden sonra bölgedeki temizlik çalışmalarına da destek veriyor.

Giresun’da fırtına etkili oldu Giresun’da fırtına etkili oldu

Giresun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, temizlik kamyonu ve personelleri ile Adıyaman merkezde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

1_536

Deprem bölgesindeki olumsuzlukları en aza indirmek ve vatandaşların sağlığını korumak amacıyla çevre temizliği çalışmalarına ekipleriyle destek veren Giresun Belediyesi, çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

3_492

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU; “EKİPLERİMİZLE SAHADAYIZ”

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, depremin yaşandığı ilk günden itibaren seferber olduklarını söyledi.

Başkan Şenlikoğlu, “Devletimizin tüm kurumlarıyla seferber olduğu deprem bölgesinde ihtiyaçları karşılamak için ilk andan itibaren hızla çalışıyoruz ve deprem bölgesinde üzerimize düşen ne varsa yapmaya gayret gösteriyoruz. Deprem bölgesine gönderdiğimiz temizlik ekiplerimiz, temizlik ve hijyen sorunlarına karşı hızla genel temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyor. Bölgedeki vatandaşlarımızın yararlarını sarmak için özveriyle görev yapan ekiplerimize kolaylıklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.