Vatandaşların daha güvenli ve konforlu yollarda seyahat edebilmeleri amacıyla asfalt çalışmalarına hız veren Giresun Belediyesi, belirlenen öncelik sıralamasına göre ihtiyaç duyulan noktaları sıcak asfalt konforuyla buluşturuyor.

Giresun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde vatandaşların daha rahat ve güvenli ulaşımlarını sağlayabilmeleri için projelerini bir bir hayata geçirmeye devam ediyor. Şehrin ihtiyaçlarını gidermek adına planladıkları program dahilinde yol çalışmalarını sürdüren ekipler, mevsim şartlarına göre asfalt çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor.

Giresun Belediyesi şehir genelinde birçok mahallede çalışmalarını aralıksız sürdürüyor Giresun Belediyesi şehir genelinde birçok mahallede çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

HABER-10

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu“28 Mahallemizin, 604 cadde ve sokağı için çalışıyoruz. Şehrimizin yol kalitesini arttırıyoruz” diyerek şunları söyledi: “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana, Giresun’umuzun ve hemşehrilerimizin hak ettiği hizmet kalitesine ulaşması için hem altyapı hem de üstyapıya ayrı önem verdik. Görev sürecimiz boyunca geçirdiğimiz yaz sezonlarında olduğu gibi, bu sezon da şehrimizin öncelikli ihtiyaçlarına göre asfaltlama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Giresun’un 28 mahallesinde bulunan 604 cadde ve sokağa ayrı ayrı hizmet götürmek için çalışıyoruz. Mavi denizi, yeşil doğası, adası ve kalesiyle bu şehri daha yaşanabilir bir hale getirme çalışmalarımız her alanda devam ediyor. Vatandaşlarımızın konforlu ve güvenli ulaşımlarını sağlamak adına, asfalt çalışmalarımızı önümüzdeki günlerde artarak devam ettireceğiz.”