Okul Sporları Yüzme Yıldızlar Bölge Finali Trabzon' da yapıldı.Yarışmada Okul Sporları Yüzme Yıldızlar Bölge Finali Trabzon' da yapıldı.Yarışmada

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun şehirdeki gençlerin kişisel gelişimlerine katkı sunmak üzere Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı iş birliği ile Giresun’da hayata geçirilen Gençlik Açık Ofisi’nde eğitimler başlıyor.

Gençlerin günümüz teknolojisiyle buluşacağı, gelişimlerine katkı sağlayabilecekleri, nitelikli vakit geçirebilecekleri bir merkez rolü üstlenen Gençlik Açık Ofisi; Teknolojik imkanlardan faydalanmanın yanı sıra gençlerin sosyalleşmelerine, ilgi alanlarına giren konularda birbirleriyle fikir alışverişi yapmalarına, birlikte çalışma ve ekip ruhu gibi kavramlarla tanışmalarına da imkan sunuyor. Gençlerin ihtiyaç duyduğu bilimsel ve kültürel eğitimlerle donanımlarını artırmalarına katkı yapıyor.

a247dbd44e621b7f286699ef58c954cd

6 farklı atölyenin gerçekleştirileceği Ekim ayı takvimi de yayınlandı. Takvim içeriğinde; İngilizce Konuşma Kulübü (Speaking Club), Hikaye Anlatıcılığı, 3D Yazıcı, Yapay Zeka ile Sosyal Medya İçerik Üreticiliği, İş Arama Becerileri ve İş Kulübü eğitimleri verilecek.

16 yaş üstü kişilerin başvuruları ile gerçekleştirilecek eğitimlerin yanı sıra Mentorluk yapmak isteyen kişiler içinde ayrıca astro fotoğrafçılık, hikaye anlatıcılığı, grafik tasarım, sosyal medya, speaking club, girişimcilik, kodlama, iletişim alanında da özel mentorluk eğitimleri gerçekleştirilecek.

Nizamiye Mahallesi Yüzbaşı Suyu Caddesi Debboy Mevkii’nde bulunan belediye ek hizmet binasının ikinci katında hizmet veren Giresun Belediyesi Gençlik Açık Ofisi’nin gerçekleştireceği eğitimler hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0454 210 29 71 nolu telefon numarası ya da @genclikacikofisi Instagram hesabı üzerinden iletişime geçebilirler.