Sanatseverlere unutulmaz bir fırsat sunmaya hazırlayan Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosu, reji ve oyunculuk tutkunlarına yönelik Reji ve Oyunculuk Atölyesi’ni düzenliyor. Sahne sanatlarına ilgi duyan 17 yaş üstü herkesin katılabileceği bu atölye programına, tiyatro deneyimini başarıya dönüştürmek isteyenler için muhteşem bir yolculuğun kapısını aralıyor.

Giresun Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek Reji ve Oyunculuk Atölyesi, katılımcılara temel reji ve oyunculuk becerilerini kazandırmayı hedeflemektedir. Bu atölye, film setlerinden tiyatro sahnelerine, sahne arkasından sahne önüne kadar sahne sanatları dünyasında profesyonel bir kariyere ilk adımı atmaya istekli olanlar için önemli bir eğitim programı olarak dikkat çekiyor.

Atölyeye başvurular 17 yaş ve üstü herkes için açıktır. Başvuru sürecinde adaylardan, bir dram veya komedi oyun parçası hazırlamaları, bir şiiri ezberden okumaları ve bir şarkı seslendirmeleri beklenmekte.

Reji ve Oyunculuk Atölyesi, iki yıl sürecek yoğun bir eğitim programını içeriyor. Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılara, bu önemli başarılarını taçlandırmak için sertifikaları takdim edilecek.

5 Kasım 2023 tarihinde Vahit Sütlaş Sahnesi’nde saat 10.00’da katılımcıların yeteneklerini değerlendirmek ve eğitime uygunluğunu belirlemek amacıyla özel yetenek sınavı gerçekleştirilecek.

7. EURYDICE Tanıtım Toplantısı Giresun'da Gerçekleştirildi 7. EURYDICE Tanıtım Toplantısı Giresun'da Gerçekleştirildi

Daha fazla bilgi ve başvuru detayları için 0454 212 60 50 nolu telefon ile iletişime geçilebilir.

WhatsApp-Image-2023-10-09-at-15.48.27