Fuat Köse: Sevdamız Giresunspor ! Fuat Köse: Sevdamız Giresunspor !

Giresunsporlu taraftarlar, geçtiğimiz sezon ortaya koyduğu performans ile takımın Süper Lig'de kalmasında büyük paya sahip olan Flávio Medeiros da Silva'nın yeniden yeşil beyazlı formayı giymesini istiyor.

Yeni sezon için hazırlıklarını ülkesinde sürdüren Brezilyalı oyuncu, geleceği ile ilgili görüşmeleri yapmak üzere dün Türkiye'ye geldi. Trabzonspor ile sözleşmesi devam eden oyuncu, Abdullah Avcı tarafından kadroda düşünülmüyor.

Dün gece sosyal medya üzerinden taraftarların sorularını yanıtlayan Giresunspor Kulübü Başkanı Hakan Karaahmet, Flávio konusunda; oyuncunun maliyetinin bu seneki bütçe planlamalarını zorladığını, uygun şartların oluşması halinde oyuncuyu yeniden kiralamak istediklerini, durumun olumlu veya olumsuz bir kaç gün içerisinde netleşeceğini söyledi.

Flávio'nun menajeri ile yaptığımız görüşmede; oyuncunun Türkiye'deki önceliğinin Giresunspor olduğunu daha öncede belirttiklerini ancak yeniden masaya oturulabilmesi için bir an evvel geçmiş sezondan kalan 180.000 EURO'luk oyuncu alacağının ödenmesi gerektiği belirtildi.

Oyuncunun menajerine Başkan Karaahmet ile bir görüşme takvimi olup olmadığını sorduğumuzda; ödemenin  yapılmadan bir görüşmenin söz konusu olamayacağı cevabını aldık.