Giresun İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Giresun Şubesi işbirliğinde fındık üreticilerine sıcak çorba ikramında bulunuldu.

Görele'de Festival Coşkusu! Görele'de Festival Coşkusu!

TDV Kadın Kolları Giresun Şubesi koordinesinde şehir merkezinde park ve bahçelerde fındıklarını kurutan üreticilere sabahın erken saatlerinde çorba ikram edildi.

İl Müftümüz ve Türkiye Diyanet Vakfı Şube Başkanı Ramazan Topcan, TDV Kadın Kolları Başkanı Nihal Kasap, İl Müftülüğü Şube Müdürleri İsmail Aydın ve Ali Osman Yılmaz “İyilik Hizmetleri ” kapsamında Giresunlu fındık üreticileri ile  bir araya geldi.

a487975c-8a6a-4ceb-ac68-a69e24848e42_750x422

TDV Şube Başkanı Ramazan Topcan yapılan ikram hakkında bilgi vererek, “Türkiye Diyanet Vakfının faaliyetlerini anlatmak, vatandaşlarla daha yakın iletişim halinde olabilmek, vakıf ve vakıf hizmetlerinin tanınırlığını artırabilmek için zaman zaman bu ve benzeri faaliyetler gerçekleşiyoruz. Bu faaliyetlerimiz ilk olmadığı gibi son da olmayacaktır. Giresun’umuzda vakfımızın hayırlı hizmetlerine vesile olan kadın erkek bütün kardeşlerime candan teşekkür ediyorum, Rabbim yer gök razı olsun.” dedi.