Giresun Belediyesi tarafından Uluslararası Aksu Festivali'nin gerçekleştirileceği alanda başlatılan bakım, onarım, çevre düzenlemesi ve temizlik çalışmalarıyla alan festivale hazır hale getirildi.

Giresun Belediyesi'nden bazı personelin yer değişikliklerine ilişkin açıklama Giresun Belediyesi'nden bazı personelin yer değişikliklerine ilişkin açıklama

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve 4 bin yıllık tarihi olan festivalin bu yıl daha renkli ve görkemli geçeceğini söyleyen Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: "Binlerce yıldır hiçbir yıl kesintiye uğramadan ilimizin her yerinden vatandaşlarımızla bu coşkuyu yaşıyoruz. Hepimizin ortak değerleri var, bu değerleri yaşatmak için elimizden geleni yapmalıyız. Bu değerleri gelecek nesillerimize öğretmeli ve aktarmalıyız. Bizim belediye olarak en önemli görevimiz kendi kültürümüzü önce ülkemiz içinde daha sonra da uluslararası arenada tanıtmak. Festival alanındaki eksikliklerin tamamını giderip bakım onarım, çevre düzenlemesi, temizlik ve süsleme çalışmalarıyla şenlik alanını festivalimize hazır hale getirdik.” dedi.

2 (2)-1

4 (1)-1