Ordu'da Ev Konforunda Otel Keyfi: Hayat Resort Otel Ordu'da Ev Konforunda Otel Keyfi: Hayat Resort Otel

AK Parti muhteşem bir tanıtım toplantısıyla Espiye Belediye Başkan Adayı Mustafa Karadere, Soğukpınar Belde Belediye Başkan adayı, il genel meclisi ve belediye meclisi adaylarını tanıttı. Aday tanıtım toplantısına Espiye Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Mustafa Karadere damgasını vurdu. Espiye’de ‘Gönül İttifakı’nın adayı olarak tabir edilen Mustafa Karadere’ye salonu hınca hınç dolduran Espiyelilerin desteği tamdı. 

Fa9A67Bc 2Cbe 4D2C 865B 17C8141F9B76

İLÇE BAŞKANI ÖNAL“BAŞKANIMIZIN DİMDİK YANINDAYIZ”
Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Espiye İlçe Başkanı Samet Önal, Belediye Başkanı Mustafa Karadere’nin başarılı hizmetleriyle halkın takdirini topladığını belirterek, “Bugün, onun yanında dimdik duruyoruz. Sayın Mustafa Karadere, ilçemizi daha güzel bir geleceğe taşıma vizyonuyla hareket eden, halkın sesini dinleyen, sorunlara çözüm üreten bir belediye başkanıdır. Bizler de bu süreçte kendisiyle birlikte dimdik durmak, ilçemizin gelişimine katkı sağlamak için buradayız. Sevgili ilçe halkı, birlikte güçlüyüz, birlikte başarılıyız. İlçemizi daha iyi bir yere taşımak için hep birlikte el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz. Mustafa Karadere’ye desteğimizi yineleyerek, geleceğimizi birlikte inşa etmek için el birliğiyle yürümeye devam edeceğiz. Hep birlikte, daha güzel günler için el ele vererek, ilçemizi daha yaşanabilir bir yer haline getireceğimize olan güvenimizi koruyalım” dedi. 

Aac615B6 7E51 4503 81B3 4771Dca70044

BAŞKAN KARADERE “ESPİYE İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞTIK”
10 yıldır tüm gücünü ve mesaisini Espiye için harcadığının altını çizen Başkan Karadere, “Bundan sonrada sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Espiye’miz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 
Başkan Karadere coşkulu salona, altyapıdan üstyapıya, çevre düzenlemelerinden sosyal ve kültürel hizmetler ile belediye öncülüğünde devlet desteğiyle ilçe kazandırılan bir çok proje ve yatırımdan gururla bahsederken, bölgesinde her geçen yıl kendini yenileyen ve geliştiren Espiye için yeni projelerini paylaştı. Başkan Karadere, ilçenin geleceğine yönelik vizyon projelerini net bir şekilde ortaya koydu.  

950887A6 7872 42B4 A371 B24Be41Fc626

BAŞKAN KARADERE” KASAMIZDA 50 MİLYON TL NAKİT PARAMIZ VAR”
Gençlerin coşkulu tezahüratıyla sık sık konuşması kesilen Başkan Karadere, “Konuş bakalım konuşabiliyorsan Mustafa Karadere, sizlerin sevgisinden Rabbim beni mahrum etmesin gerisi yalan” ifadelerini kullandı. 
Toplantıya katılan Milletvekili Nazım Elmas, İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, tüm partililer ve katılımcılara teşekkür eden Karadere, “Siyasi görüşleri ne olursa olsun her zaman yanımda duran kardeşlerim hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 10 yıllık bir belediye başkanı olarak karşınıza hesap vermeye geldim. Ben bu hesabımı verdikten sonra takdir sizin. Bizim yalanla dolanla hiçbir işimiz olmadı, olmayacak. Kimsenin umutlarıyla oynamadık, oynamayacağız. Hizmetlerimle sizlerin gönüllerine girdiğimi düşünüyorum. Su kalabalığı görüyorum ki siz bana; “Devam et başkanım, arabanın önüne engel koymak isteyenlere müsaade etme” diyorsunuz etmeyeceğim. Espiye halkım beni bırakmadığı sürece ömrümün son raddesine kadar size hizmet istiyorum, Allahtan bana bunu nasip etsin. Yapılacak daha çok işimiz var, açık yüreklilikle söylüyorum ki sizler için gitsin diyenlere inat buradayım, dimdik duracağım! Espiye belediyesinin borcu yok harcı yok, 50 milyonda kasanızda nakit paranız var. Bu para size hizmet için biriktirildi, başkalarının yemesi için değil” diye konuştu. 

8B22D094 55F3 472E Bc34 5C3F6Cccb799

“% 75 İLE ANKARA’DA BİZDE MASAYA YUMRUĞUMUZU VURALIM”
Espiye halkından en az % 75 destek isteyen Başkan Karadere konuşmasını şöyle tamamladı:
“Yüzde 75 ile beni seçin Ankara’da masaya yumruğu bizde vuralım. Ankara’ya gittiğimde ben yüzde yetmişlik belediye başkanıyım diyeyim. Sizden tek ricam bu. Diğer belediye başkanı adaylarına da başarılar diliyorum ama biliyorum ki bu kalabalık onlara gereken cevabı verecektir. Durmak yok yola devam.”

B6210309 9F4A 4730 B76F 3096Dcad2F66

İL BAŞKANI YILMAZ; “ESPİYE KARARINI VERMİŞ”
AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz da yaptığı konuşmada, Espiye’nin çoktan kararını verdiğini belirterek, “Bu salon ve coşku bize gösteriyor ki, gönül ittifakının adayı Mustafa Karadere, parti rozetini bir kenara koyarak Espiye’yi bugüne kadar ilmek ilmek işlemiş. Espiye’de partili partisiz herkesin sevdiği, saydığı bir belediye başkanı var. Espiye’de birçok proje gerçekleştiren Başkan Karadere, inşallah yeni dönemde Giresun 3. Organize Sanayi Bölgesini de Espiye ilçemize ve bölgemize kazandıracak. Bu kalabalığı, bu coşkuyu görüyorum ki Espiye kararını vermiş” dedi. 

D146Dc84 D298 4620 95A6 9484E3065927

MİLLETVEKİLİ ELMAS; “BÖYLE BİR TOPLANTI GÖRMEDİK”
AK Parti Giresun milletvekili Nazım Elmas da konuşmasında şunları söyledi;
“O kadar ilçe gezdik, o kadar aday toplantısı yaptık buradaki atmosferi heyecanı, kalabalığı hiçbir yerde görmedim. O kadar ittifak var fakat Espiye de görüyorum ki gönül ittifakı kurulmuş. Bu ittifakı kimse başaramadı, insanın gönüllerine girmek zorduk. İnsanlara hizmet edersiniz, cenazesine, düğününe gidersiniz gönüllere girersiniz. Görüyorum ki Mustafa Karadere Espiye’yi karış karış gezmiş ve sizlerin gönlüne girmiş. Espiye halkı kendine hizmet edeni gönüllere gireni unutmuyor, görüyorum ki unutmamış. Bir belediye başkanı olarak idare ettiğiniz insanların gönlüne girerseniz işte böyle meydanları doldurursunuz. Espiye’nin daha ileri boyutta hizmet görmesi için ustalık döneminde Mustafa Karadere yeni dönemi başlıyor. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.“

6D6Ab506 B643 47B3 B0B4 0A92B562Afb2