Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, “Cumhuriyetimizin 100. yılında bir asrı geride bırakarak o çınara yakışır etkinlik ve kutlamalarla, tüm hemşerilerimizle küçük büyük, genç yaşlı demeden ellerimizde bayraklarla sokaklarda olacağız” dedi.  

Espiye Belediyesi, Gelevera Deresi Çevresine Yepyeni Bir Görünüm Kazandırdı Espiye Belediyesi, Gelevera Deresi Çevresine Yepyeni Bir Görünüm Kazandırdı

Espiye’de ilçe kaymakamlığı ve Espiye belediyesi işbirliğinde Cumhuriyetin 100. Yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı muhteşem programlarla kutlanacak. 27 Ekim Cuma günü başlayacak olan etkinlikler ilçe genelinde 3 gün sürecek. Özellikle Cumhuriyet coşkusunun en fazla yaşanacağı 29 Ekim Pazar akşamı gerçekleştirilecek olan fener alayı yürüyüşünün çok coşkulu geçmesi bekleniyor.  

Tüm Espiyelileri Cumhuriyetimizin 100. Yıl coşkusuna davet eden Belediye Başkanı Mustafa Karadere, “Tüm hemşerilerimizle sokaklarda olacağız. Elimizde bayraklarla, fener alayıyla ilçemizde yürüyeceğiz, Konvoy yapacağız. Soluk soluğa, coşkulu bir kutlama yapacağız. Kıymetli hemşerilerim cumhuriyetimizin 100’üncü yılında gelin hep birlikte olalım” dedi.

Başkan Karadere, tüm Espiyelileri ev ve işyerlerini şanlı Türk bayraklarıyla süslemeye de davet etti.