Espiye Belediyesi, ilçe genelinde yol bakım, onarım ve asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Asfalt çalışması tamamlanan bölgelerde ise yol çizgi çalışması yapılıyor.

WhatsApp Image 2023-09-11 at 13.43.41

Espiye Belediyesi, ilçedeki trafik akışının güvenli, ferah ve düzenli bir şekilde sağlanması, olumsuzlukların en aza indirilmesi için yol bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarına öncelik veriyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, deforme olan, hasar gören ve alt yapı çalışmaları tamamlanan yollarda asfaltlama çalışması gerçekleştiriyor. Saha denetimleri çalışmaları sırasında gördükleri aksaklıkları gideren ekipler, diğer yandan vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda çalışmalar yapıyor. 

WhatsApp Image 2023-09-11 at 13.43.41 (1)

Çalışmalar kapsamında Çam Mahallesi, Boncukçu Mahallesi, Adabük Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesinde asfaltlama çalışmalarının yanı sıra yol bakım ve onarım çalışmaları da gerçekleştiriyor. 

Espiye'de yolcu otobüslerinde emniyet kemeri kullanımına sıkı denetim uygulanacak Espiye'de yolcu otobüslerinde emniyet kemeri kullanımına sıkı denetim uygulanacak

WhatsApp Image 2023-09-11 at 13.43.42

Belediye Başkanı Mustafa Karadere, “Hep söylediğimiz gibi daha rahat konforlu yaşanabilir bir Espiye için çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. İşimiz İlçemize vatandaşlarımıza hizmet etmek, onların yaşam standardını yükseltmektir. Bu kapsamda İlçemiz genelinde yol bakım onarım ve asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. Kısa süre içerisinde ilçemiz merkezinde ki yol çalışmalarımız planlamalarımız dahilinde tamamlanacak” dedi.