Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Çanakçı ‘Islık Festivali’nde vatandaşlarla horon oynayarak, festival coşkularına ortak oldu.

Espiye Belediyesi Yol Genişletme ve Betonarme Çalışmalarına Hız Kesmiyor Espiye Belediyesi Yol Genişletme ve Betonarme Çalışmalarına Hız Kesmiyor

Espiye Belediye Başkanı Karadere, ilçenin yanı sıra, bölgenin sosyo kültürel etkinliklerine büyük önem veriyor. Espiye’de bu yaz ses getiren birçok etkinlik ve programa imza atan Başkan Karadere geçtiğimiz Pazar günü Çanakçı Kuşköy de 24. düzenlenen Islık Dili Festivaline katıldı. Festival alanında vatandaşlarla sohbet ederek onları dinleyen Başkan Karadere, Kuşköy halkının horon halkasına da katılarak horon oynadı, onların heyecanına ortak oldu. İlçesinde olduğu gibi çevre İlçe ve köylerde de her etkinliğe katılmaya çalışan Karadere, “İlimiz ve ilçelerimizin tanıtımına emek veren tüm hemşerilerimin yanındayım, güzel bir festival oldu. Katılım sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, festival alanındaki vatandaşlarımıza iyi eğlenceler diliyorum.” dedi.

GENÇ ÇİFTLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR

espiye hız kesmiyor1

Karadere, bir ömür mutluluğa ‘evet’ diyen genç çiftlerli ise hiç yalnız bırakmıyor. Geçtiğimiz hafta sonu katıldığı ıslık festivalinin ardından Giresun merkez ve Espiye’de yapılan bazı düğünlere katılarak, dünya evine giren gençlere mutluluklar diledi.

espiye hız kesmiyor2