Giresun Eski Milletvekili, Eski Bakan ve Eski Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, beraberindeki heyetle birlikte Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarete, Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, AK Parti İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz ve Eski Milletvekili Kadir Aydın da iştirak ettiler.

_5-7162

Ziyaret heyeti içinde Tirebolu Eski Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, Görele Eski Belediye Başkanı Tolga Erener, Eynesil Eski Belediye Başkanı Coşkun Somuncuoğlu, Yavuzkemal Eski Belediye Başkanı Abdullah Önal ve şimdiki belediye başkanı Adem Önal ile AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ekrem Civelekoğlu da yer aldı.

Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Güven Özdem ve Prof. Dr. Hüseyin Şahin'in de refakat ettiği ziyarette Üniversitenin gelecek dönem yapmayı planladığı faaliyetler hakkında karşılıklı bilgi alış verişinde bulunuldu.

Doğu Park ve Galericiler Sitesi’nde Son 19 Dükkanın İhalesi 19 Eylül’de Yapılacak Doğu Park ve Galericiler Sitesi’nde Son 19 Dükkanın İhalesi 19 Eylül’de Yapılacak

_1-6986