MİLLETVEKİLİ KONAL,"31 MART'IN KAZANANI MHP VE CUMHUR İTTİFAKI OLACAKTIR."

MHP İl İstişare Kurulu Toplantısı konuşan Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal, "31 Mart seçimlerinin kazananı Cumhur İttifakı ve MHP olacaktır" dedi.

Ordu'da Ev Konforunda Otel Keyfi: Hayat Resort Otel Ordu'da Ev Konforunda Otel Keyfi: Hayat Resort Otel

Da650E24 508D 4180 9B6A A04912513863

Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal başkanlığında bu sabah bir restoranda kahvaltılı  İl İstişare Kurulu toplantısı yapıldı.

Toplantıya, MHP İl Başkanı Abdullah Karaosmanoğlu ve İl Divan Heyeti, MHP ilçe başkanları, belediye başkanları ve belediye başkan adayları, belediye meclis üyeleri ve belediye meclis üye adayları, il genel meclis üyeleri ve il genel meclis adayları katıldı.

2490141F 0B08 496F A57B Ea8C0Cba5321

Toplantıda ilk sözü alan İl Başkanı Abdullah Karaosmanoğlu, toplantıyı tertip eden Milletvekili Konal'a teşekkür ederek, toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ülkemiz ve ilimiz açısından önemine değinen Milletvekili Konal MHP adaylarının sıralaması ne olursa olsun,  MHP tarihinde önemli bir yer aldıklarını söyledi.

1Fa8A319 0B15 4998 Bfea 8Aebd649A305

"MHP kadrolarında bulunmak ve MHP'den herhangi bir yerden aday olmak şereflerin en yücesidir" diye sözlerine devam eden Milletvekili Konal, şunları kaydetti. "Mevcut 5 belediyemiz de başarılı hizmetler yapmıştır. Seçilecek olan Belediye Başkanlarımız ve İl Genel Meclis Üyelerimizle ilimize en iyi hizmetin gelmesi için canla başla çalışacağız. Ankara'da bizzat işlerin takipçisi olacağım. Seçimlerde İttifakının ruhuna uygun olarak gece gündüz demeden çalışacağız, En ücra köşelerdeki halkımıza ulaşarak kendimizi anlatacağız ve gücümüze güç  katacağız. Hedefimiz Giresun genelinde Cumhur İttifakını ve MHP'yi en güçlü hale getirmektir. 31 akşamı Allah'ın izniyle sizlerin gayretiyle oy patlaması yapacağız. O akşam Giresun kazanacak,  Cumhur İttifakı kazanacak ve MHP kazanacaktır. Hepinize başarılar diliyorum."

Toplantıda, katılımcılarda söz olarak düşüncelerini aktardılar.