Bulancak Bayındır Köyünde Sağlık Ocağı ihaleye çıktı Bulancak Bayındır Köyünde Sağlık Ocağı ihaleye çıktı

Bulancak Belediyesi Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Ertan Zere, 2024 Yerel Seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisinden Bulancak Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Zere yaptığı açıklamada, "Bulancak'ın geleceğine dair umutlarımızı ve hedeflerimizi paylaşmak için buradayız. Gençlik, dinamizm, sağlam bir ekip, değişimci yaklaşım ve yenilikçi fikirlerle Bulancak'ı daha ileriye taşımayı hep beraber arzuluyoruz. Atatürk ilke ve görüşlerine bağlılığımızla, Bulancak'ı daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getirmek için kararlıyız.
Gençlik enerjisiyle güçlenen ve deneyim kazanan ekibimizle birlikte, Bulancak'ın geleceğini şekillendirmek için aday adaylığı başvurumuzu partimizin belirlediği tarihler içerisinde yapacağız. İlkelerimize ve hedeflerimize uygun bir yönetim anlayışıyla, şehrimizin ihtiyaçlarına cevap vermek ve herkesin yaşam kalitesini artırmak için buradayız.
Sizlerin desteğiyle, Bulancak'ı daha iyi bir yere dönüştürmek için çalışacağımıza söz veriyoruz. Bu yolculuğa sizlerle birlikte çıkmak istiyoruz. Birlikte daha güçlü, daha yaşanabilir bir Bulancak için hep birlikte çalışmaya davet ediyorum." ifadelerine yer verdi.