Pazar günü sandığa gidiyoruz. Ülkemizin 13 Cumhurbaşkanını seçeceğiz. Hak, hukuk adalet için, huzur bolluk bereket için oylarımızı Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğiz. Çünkü ülkemizin huzurunun anahtarı Kılıçdaroğlu'ndadır. Vatanını seven, ülkemizin ve çocuklarının geleceğini düşünen herkesi de millet ittifakı için oy kullanmaya çağırıyorum

 21 yıldır ülkemizi kötü yönetenler, bağımsızlığımızı tehlikeye atanlar, halkımızı enflasyona ezdirenler, teröristlerle, kadın düşmanlarıyla işbirliği içinde olanlar kaybedecekler.

Ne iftiraları tutuyor, ne de montaj olduğunu itiraf ettikleri sahte videoları. Halkımız gerçeğin farkında ve artık çok kararlı, değiştirmekten yana. Haklarını, hayatlarını gasp ettikleri kadınlarla, umutlarını yok ettikleri gençler kaybettirecek bu seçimi onlara. Bekar kadınları sahiplendiremeyecekler, iyilik kazanacak.

Belediye-İş Sendikası, Çamoluk Belediyesi ile anlaşma sağladı Belediye-İş Sendikası, Çamoluk Belediyesi ile anlaşma sağladı

WhatsApp Image 2023-05-26 at 10.10.39 (1)

Biz kazanacağız. Ülkemizi karanlığa teslim etmeyeceğiz. Bakın kazandığımızda ilk etapta neler yapacağız:

HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK

Emekliler kurban bayramında 15 bin TL ikramiye alacak. Köy okulları yeniden açılacak. Yüz bin yeni öğretmen atanacak. Mülâkat değil liyakat asıl olacak. Yüzbin sağlıkçı, yüzbin güvenlikçi atanacak. Liyakatlı kadrolar oluşturulacak.

Kurumlar bağımsız olacak ve güçlendirilecek. Ülkeyi tek adam değil, ortak akıl yönetecek. Güven ortamı sağlanacak.