Piraziz'de Kan Bağışı Yapana 20 Fidan Hediye ! Piraziz'de Kan Bağışı Yapana 20 Fidan Hediye !

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’in geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalındaki programda, geçen seçim küçük bir farkla kaybettiğimiz Giresun’u kesin kazanıyoruz açıklamasının ardından, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan da Fuat Köse’ye destek açıklaması sosyal medyada gündem oldu. İmamoğlu, Köse’nin projelerinin hazırlanmasında İBB’nin katkısına dikkat çekti.
Ekrem İmamoğlu’nun videoda Giresunlulara seslenirken hemşehrilerim demesi de takdir topladı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak seçildikten sonra Fuat Köse’nin destekçisi olacağını ifade eden İmamoğlu açıklamasında; ‘’Sevgili Fuat başkanıma benim güzel memleketim Giresun’da başarılar dilerim. Fuat başkanımın çok başarılı olacağına inanıyorum. Sevecen ve Giresun’un sevilen yüzü Fuat Köse’nin Giresun’a çok güzel bir süreci getireceğinden hiç şüphem yok. Fuat başkanımla birlikte çalışıyoruz.

Kendisinin Giresun’a hazırladığı önemli projelerde destek verdik vermeye de devam edeceğiz. Önümüzdeki 5 yıllık süre için Fuat Köse seçilecek ve Giresun İstanbul’un gücüyle çok daha özgün, çok daha güzel projelere kavuşacak. Fuat Köse başkanım size başarılar diliyorum. Giresunlu değerli hemşehrilerimin Fuat Köse’ye destek vermelerini bekliyor hepinizi saygıyla sevgiyle kucaklıyorum’’ dedi.
Ekrem İmamoğlu’nun destek videosu taraflı tarafsız her kesim tarafından alkış aldı.

122E6543 Abcb 4D18 B847 02470F3B2562