AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 4 Mayıs Perşembe günü saat 11.00’de Giresunlu hemşehrileriyle kucaklaşacağını kaydetti

AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, Türkiye Yüzyılı’nın mimarı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mayıs Perşembe günü Giresun’a geleceğini ifade etti.

Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, her zaman bir eli Giresun’un üzerinde olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 4 Mayıs Perşembe günü Giresunlu hemşehrileriyle buluşacağını söyledi. ‘Büyük Türkiye’ hedefi ve vizyonuyla ‘Türkiye Yüzyılı’nı başlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bir kez daha Giresun’da ağırlamanın gururunu yaşayacaklarını dile getiren Yılmaz, “Her seçim de milletimizin desteğiyle sandıklardan zaferle çıkan Giresun’umuza bakış açışı her zaman olumlu olan ve Giresun’umuza ayrı bir önem vererek, kazandırdığı hizmetlerle bunu en iyi şekilde ispatlayan, ‘Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır’ diyen, sevdalısı olduğu Giresun halkı ile gönül buluşması gerçekleştirecek Sayın Cumhurbaşkanımız, düzenleyeceği mitingle hemşehrilerimizle kucaklaşacak. Giresun mitinglerimiz her zaman coşkulu olmuştur, vatandaşlarımız da liderine büyük bir ilgi göstermiştir. Her seçimde Giresun’a yakışır bir şekilde destek vererek Cumhurbaşkanımızı zafere taşıyan hemşehrilerimizin 4 Mayıs Perşembe günü miting alanında, 14 Mayıs’ta ise sandıkta yine en büyük desteği verecektir. Bu vesileyle kuruluşundan bu zamana kadar emek veren, ter döken teşkilat mensuplarımıza ve gönül veren, oy veren hemşehrilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Görülmemiş bir dayanışma sergileniyor Görülmemiş bir dayanışma sergileniyor

Yılmaz, Giresunluları 4 Mayıs Perşembe günü saat 11.00'de Valilik yanına aileleriyle birlikte davet etti.