Cumhuriyet Halk Partisi, Belediye başkan aday adaylığı ve belediye meclis üyesi aday adaylığı önseçim yarışlarını geride bırakan CHP kadroları tam kadro sahaya indi. 

GİRESUN KAZANACAK!

'Halkın adayı, sokağın sesi' sloganıyla yola çıkan Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse, birlikte, daha güzel bir Giresun vurgusu yaparak, “Vatandaşın yüreği kadar geniş, sevgisi kadar derindir şehrimiz. Burada her bir yüzde, her bir el sıkışmada samimiyetin ve birliğin sıcaklığını hissediyoruz. 

Giresun’un her bir ferdiyle büyüyen bu sevgi, şehrimizi yarınlara taşıyor.

Her Giresunlu gibi siz kıymetli hemşehrilerimin desteğiyle, şehrimizi daha da ileriye götüreceğiz” ifadelerini kullandı.

CHP Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş de, Türkiye Büyük Millet Meclisi mesaisinden artana kalan zamanı Giresun’da geçirerek, Belediye Başkan Adayı Fuat Köse’nin seçim çalışmalarına tam destek vererek, Giresunlularla bir araya geliyor. 

14 Mayıs 2023 genel seçimlerinde, Giresun merkezde partisinin oyunu artırarak, meclise giden Milletvekili Gezmiş, Belediye Başkan Adayı Köse ile Cemal Gürsel Caddesi'nde esnaf ziyareti yaparak, daha güzel, yaşanabilir, modern, adil ve gerçek anlamda insana değer veren bir belediyecilik anlayışı için destek istedi. 

Gezmiş, “Emanetimizi geri alacağız" 

Giresun halkının gözündeki değişim umudunu gördüklerini ifade eden Gezmiş, 

“Halkımızın yoğun ilgi ve desteği umudumuzu pekiştiriyor, Mart'ta gerçekleşecek "değişimi" müjdeliyor. 

Emanete verdiğimiz belediyemizi geri alacağız, halkımızı hizmete kavuşturacağız” dedi. 

AK Parti'de istifa AK Parti'de istifa