Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse, yerel seçim çalışmalarına esnafı olduğu ve 'Ekmeğimi kazandığım yer' dediği Giresun Sanayi Sitesi'nden başladı.

Sanayi Sitesi esnafından Köse’ye destek sözü

Çok geniş katılımlı bir kalabalık eşliğinde seçim çalışmasını başlatan Köse, Sanayi Sitesi esnafı tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Sitedeki işyerlerini tek tek ziyaret ederek esnaftan destek sözü alan Köse, hem giderilmesi gereken sorunları, hem de öneri ve beklentileri dinledi. Köse’nin ziyaretinde partililerin yanı sıra çok sayıda esnafın da katılım göstererek destek verdiği görüldü.

WhatsApp Image 2024-01-15 at 14.46.49

Köse; “Burası benim yuvam”

Yaptığı açıklamada, seçim çalışmalarına Sanayi Sitesi’nden başlamasının kendisi için çok anlamlı ve değerli olduğunu vurgulayan Köse, “Burası benim ekmeğimi kazandığım yer, bu nedenle yola 25 yıldır esnafı olduğum Sanayi Sitesi'nden, daha doğrusu yuvamdan, onların hayır duasını ve desteğini alarak başlamak benim için çok anlamlı ve değerliydi. Sağ olsunlar beni bağırlarına bastılar. Bütün esnafımızın teker teker elini sıkıp, sıkıntılarını, önerilerini ve beklentilerini dinleyene kadar yanlarında olup, çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Merkezdeki köylerin sorunlarının çözümü için yola çıktık. Merkezdeki köylerin sorunlarının çözümü için yola çıktık.

Tüm parti örgütünün gücünü de yanında hissettiğini sözlerine ekleyen Köse, “Bugün tüm parti örgütümüz çok güçlü biçimde, birlik ve beraberlik içerisinde yanımdaydılar. Bugün bizimle birlikte olup desteklerini gösteren; aday adaylarımıza, geçmişten günümüze tüm il ve ilçe başkanlarımıza, milletvekillerimize, kadın ve gençlik kollarımıza, belediye meclis üyelerimize, parti örgütümüzün her bir üyesine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Aday adaylarından Köse’ye tam destek

Fuat Köse'ye, İl Başkanı Dr. Gökhan Şenyürek, Merkez İlçe Başkanı Av. Murat Bektaş, İl Kadın Kolları Başkanı Ayça Kozluca, Belediye Meclis Üyeleri Serdar Dilli, Vahdet Yenal, Şükrü Ertürk, Ferit Özkan, eski milletvekilleri Eşref Karaibrahim, Rüştü Kurt, Selahattin Karaahmetoğlu, Mustafa Çakır, geçmiş dönem il başkanlarından Mustafa Hotmanoğlu, Fikri Bilge, Gültekin Uzunalioğlu, partinin kadın ve gençlik kolları üyeleri ile çok sayıda partili vatandaş eşlik ederken, ön seçim öncesi belediye başkan aday adayları Ayşegül Hotmanoğlu, Burak Bektaşoğlu, Ferhat Karademir, İsmail Öveç, Mustafa Cem Akar, Umut Elmalı’nın da çalışmalara eşlik etmesi parti içerisindeki birlik ve beraberliği gözler önüne serdi.