Cumhuriyet Halk Partisi Bulancak İlçe Başkanlığı, üyelerine Temel Siyasi Eğitimi verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bulancak İlçe Başkanlığı, parti üyelerine yönelik Parti Okulu ‘Üyenin Temel Siyasi Eğitimi (ÜTSE)’ eğitimini 18-19 Kasım günlerinde Bulancak İlçe Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirdi.

WhatsApp Image 2023-11-19 at 16.41.33 (1)

CHP Bulancak İlçe Başkanı Yakup Karakaya’nın ve CHP Giresun İl Başkanı Dr. Gökhan Şenyürek’inde ziyarette bulunduğu eğitimde, parti üyelerine yönelik yapılan eğitim çalışmaları gerçekleştirildi. İlerleyen zamanlarda da parti üyelerinin daha bilinçli ve daha etkin siyaset yapabilmeleri için Cumhuriyet Halk Parti’sinin tarihinin, tüzüğünün, programının, sosyal demokrasi, iletişim  ve uygulamalı sosyal projelerinin aktarıldığı eğitimlere devam edilecektir. 

WhatsApp Image 2023-11-19 at 16.41.33

3 Başkan Yardımcısı Belediye Başkan İçin Aday Adayı Oldu 3 Başkan Yardımcısı Belediye Başkan İçin Aday Adayı Oldu

CHP Parti Okulu (PİEB) Üyesi Esra Deniz Karagöl, CHP Giresun-Ordu Bölge Koordinatörü Mehmet Yurtsever, CHP Trabzon-Gümüşhane-Bayburt Bölge Koordinatörü Ömer Mustafa Yılmaz, CHP Giresun İl Koordinatörü Serdar Bayramoğlu, Danışman Eğitmenler Zergün Deliorman Demirci, Müberra Acartürk ve Hayrettin Çıtlak tarafından verilen eğitimin amacının yerel seçimler öncesinde üyeler arasında iletişimi arttırmak, seçim çalışmalarını daha verimli yapabilmek olduğu açıklandı.