CHP Giresun Milletvekili aday adaylığını ilk açıklayan, çalışmalarını merkez ve ilçelerde aralıksız sürdüren CHP Giresun Milletvekili Adayı Sosyolog Eczacı Elvan Işık Gezmiş, ziyaretlerinde partisinin projelerini anlatıyor.

MHP'den Bayram Mesajı MHP'den Bayram Mesajı

Gezmiş, "Son yapılan anketlere ve saha çalışmalarımızdaki dönüşümlere baktığımızda Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kılıçdaroğlu ilk turda seçiliyor, Millet İttifakı iktidara geliyor, partimiz de ilimizden en az iki milletvekili çıkarıyor" dedi.

Toplumun her alanındaki sorunların çözümüne yönelik projelerinin hazır olduğunun altını çizen Elvan Işık Gezmiş, Kurban Bayramı'nda emekliye toplu olarak 15 bin lira ödeneceğini, sonrası bayramlarda ikramiyelerin asgari ücret düzeyinde olacağını, ev kadınlarının Aile Destek Sigortas ıyla destekleneceğini, köy okullarının açılacağını, işe alımlarda mülakatın kaldırılacağını, çocuklara okullarda ücretsiz yemek verileceğini dile getirerek "Her alanda iyileştirme yapacağız, ayrımsız herkesime hizmet sunacağız" şeklinde ifadelerde bulundu.

Giresun'un kalkınması için de özel çalışmalarının olacağına dikkat çeken Gezmiş, "Son anketler gösteriyor ki;  Kılıçdaroğlu ilk turda Cumhurbaşkanı, partimizden de en az iki vekil seçiliyor. Elimiz güçlenince ilimizde üretime yönelik özel teşvikleri gündeme alarak gelişip kalkınmanızı sağlayacağız" dedi.