Piraziz'de Kan Bağışı Yapana 20 Fidan Hediye ! Piraziz'de Kan Bağışı Yapana 20 Fidan Hediye !

CHP heyetinden önemli ziyaretler

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun İl Örgütü ve Belediye Başkan Adayı Fuat Köse, Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası’na ziyaretler gerçekleştirdi.

CHP Giresun İl Başkanı Dr. Gökhan Şenyürek, Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse, geçmiş dönem il başkanlarından Fikri Bilge, İl Yönetim Kurulu Üyesi Tamer Şahin, İl Genel Meclis Üyesi Adayı Eyüp Çiftçi, İl Gençlik Kolları Başkanı Eren Aydın, geçmiş dönem il yönetim kurulu üyelerinden Zeki Çakrak ile parti üyeleri Haldun Usta, Bertan Orbeyi ve Fikret Günaydın’dan oluşan heyet, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle, ardından Giresun Ticaret Borsası Başkanı Hamza Bölük ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Ticaret Borsası’nda gündem ‘Fındık Müzesi’ oldu

Gündeme dair konuların ele alındığı görüşmelerde Ticaret Borsası tarafından hayata geçirilmek istenilen ‘Fındık Müzesi’ üzerine istişarelerde bulunulurken, CHP’li Belediye Başkan Adayı Fuat Köse tarafından, yerel seçimlerin ardından göreve gelmeleri halinde ihtiyaç duyulan yer tahsisi konusunda gerekli iş birliğinin sağlanacağı belirtildi.