Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse Giresun’a sosyal belediyeciliği getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Yerel seçim rekabetinde otomobille renkli propaganda Yerel seçim rekabetinde otomobille renkli propaganda

Seçim çalışmalarını Büyük Sanayi Sitesinin ardından Küçük Sanayi Sitesinde sürdüren Köse, esnafların yoğun ilgi ve sevgisiyle kucaklaştı.

IMG_1898 (1)

Sanayi esnafını ziyaret eden Köse yaptığı açıklamada; ‘‘Şehrimizin menfaatlerini en üst platformlarda haykırmak için Belediye Başkanlığına aday oldum. Genel Başkanımız Özgür Özel ve partililerim bana bu görevi layık gördü. Doğduğum, büyüdüğüm, her caddesinde, her sokağında bir çok anım olan Giresun’umuza en güzel hizmetleri yapmak için artık gün sayıyorum. Giresun’da değişim ateşini yaktık. Partimizdeki bütün örgütlerimiz ve halkımızla birlik ve beraberlik içerisinde Giresun’a hizmet için gece gündüz çalışıyoruz. Projelerimizle şehrimizin alışılagelmiş problemlerine kalıcı çözüm getirmek istiyoruz. Şehrimize hak ettiği yönetimi ve saygınlığı kazandırmak için herkesin görüşüne ve önerisine önem veriyoruz. Biz bu şehri, çocuğu genci, yaşlısı ortak fikir ile yönetmek istiyoruz. Giresun Belediyesinin kaynakları Giresun halkının kaynaklarıdır bunu en verimli şekilde kullanmak istiyoruz. Şehrimiz en güzel hizmetleri hak ediyor’’ diye konuştu.

CHP Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse’ye sanayi esnafı tam destek verdi. 

Köse’nin seçim çalışmalarına partililerin yanı sıra sevenleri de katıldı.