Ordu Büyükşehir Belediyesine Algida Tepkisi: "Ezenin değil, ezilenin yanında olun" Ordu Büyükşehir Belediyesine Algida Tepkisi: "Ezenin değil, ezilenin yanında olun"

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Gezmiş, dün sabah Keşap ilçesinde STK, Oda temsilcileri ve ilçe esnafıyla kahvaltıda biraraya geldi. 400 kişinin üzerinde yoğun bir katılımın olduğu kahvaltıda Keşaplılar gelinleri olan  Elvan Işık Gezmiş'i bağrına bastı.

WhatsApp Image 2023-04-26 at 10.28.08

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun 1. sıra  Milletvekili Adayı Sosyolog Eczacı Elvan Işık Gezmiş Keşap'ta; "Millet İttifakı'mızın iktidarında Esnaf Bakanlığı kurulacak ve sicil affı çıkarılacak" dedi.

Burada bir konuşma yapan CHP Giresun 1. sıra milletvekili adayı Elvan Işık Gezmiş, Giresun'un geri kalmışlığını dile getirerek; "Başta esnafımız olmak üzere toplumun her kesiminin ne kadar zorda olduğunu biliyoruz. Sorunları çözmek için somut projelerimizle geliyoruz. Esnaf Bakanlığı kuracağız, sicil affı getireceğiz ve esnafımıza rahat bir nefes aldıracağız. Devlet esnafımızın yanında olacak. Ama bunun için öncelikle sizlerden sandıkta güçlü bir destek bekliyoruz, müstakbel Cumhurbaşkanının partisini en az iki milletvekili ile Ankara'ya göndermenizi istiyoruz. Anketler de gösteriyorki Sayın Kılıçdaroğlu ilk turda seçimi alıyor. İnşallah biz 14 mayısta iktidarız. Lütfen bizleri meclise güçlü gönderin. Destek sizden, hizmet bizden." dedi.

Konuşması yoğun alkış alan Gezmiş'e Keşaplılar samimi bir şekilde sahip çıktılar.

WhatsApp Image 2023-04-26 at 10.28.07 (1)