CHP Çanakçı İlçe Başkanı KUDAL

Paralar Çar Çur edilemez…

Cumhuriyet Halk Partisi Çanakçı İlçe başkanı Sebahattin Kudal sosyal medya da yaptığı açıklamada tepkilerini dile şöyle getirdi.

 “Yahu arkadaşlar ilçem de köylerimiz de iyi hizmetler yapılır belki diyerek ne etliye ne sütlüye karışmadık susmadık aslında ama duyduklarımız ve köylerde menfez adı altında yapılan yolsuzluklar bazı muhtarların bu yolsuzluklara imza atması ilçeye gelen paraların bu yollarla çarçur edilmesi bardağı taşırmıştır. Köylerin oyunu alıp o köyde ihtiyaç olan yerlere menfez yapılmayarak siyasi kimlikleri olan Akp lilere özel taş duvarlar bağlar,bahçeler yapılmış bir çok köyde böyle olmuş şimdi Akp il genel meclis üyeleri köylülere gidip oy istiyorlar birde hediye olarak çanta veriyorlarmış sizi gidi sizi, köydeki on bin lira alan emekliye ne diyorsunuz, Cumhurbaşkanımızın selamını getirdik bu sefer kimse yemez kardeşim emekliyi bitirdiniz, perişan ettiniz siz köşeyi döndünüz, yediniz bitirdiniz krediniz bu kadar. Ben tüm Çanakçı’lı dost, akraba, arkadaş ve kardeşlerime sesleniyorum İl Genel Meclisinde oyunuzu Cumhuriyet Halk Partisi adayı YAYLA KAYACI’ya veriniz. bu sefer Çanakçıda muhalefet üç sıfır yapsın. Anladınız ne demek istediğimi bakın o zaman hizmette yolsuzluk olur mu haydi çanakçı hep birlikte kazanalım.”

BAŞKAN KÖSE KOLTUĞU DEVRETTİ BAŞKAN KÖSE KOLTUĞU DEVRETTİ

İlçe Başkanı Sebahattin Kudal İl genel meclisi oylarının CHP’ye verilmesini ve Yayla Kayacı’nın desteklenmesini beklediğini belirtti.