Gittiği yerlerde yoğun ilgi ile karşılanan CHP 1.sıra milletvekili adayı Elvan Işık Gezmiş, Giresunluluk bilinci ve ortak akılla hareket edeceğini vurguladı.

CHP Giresun 1. sıra milletvekili adayı Sosyolog Eczacı Elvan Işık Gezmiş, birleştirici, yapıcı, pozitif bir çizgide görev yapacağını vurgulayarak, "Sorunlarımızın çözümünde ortak aklı baz alarak, Giresunluluk bilinciyle hareket edeceğim" dedi.

İl Genel Meclisi'nden Haziran ayı toplantısı İl Genel Meclisi'nden Haziran ayı toplantısı

WhatsApp Image 2023-04-22 at 21.20.25 (2)

Geçtiğimiz hafta başı Giresun merkezde çeşitli ziyaretlerde bulunan, devamında da Piraziz Belediyesi ile başlayıp, partisinin ilçe örgütlerinin bayramlaşma törenlerine katılan Elvan Işık Gezmiş, dün de Giresun Huzur Evi, Engelli Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.

Ziyaretlerde ilgi odağı olan Elvan Işık Gezmiş, yaptığı konuşmalarda da büyük alkış aldı. Özellikle kadınların ve gençlerin yoğun sevgisi ile karşılaşan Gezmiş; "Sizlerin daha huzurlu, daha güvenli, daha insanca yaşaması için çalışacağım. Ankara'da artık bir eviniz olacak" ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-04-22 at 21.20.25

Siyaseten deneyimli bir aileden gelen, 25 yıldır esnaflık yapan, yaşamı boyunca CHP içinde çeşitli görevlerde bulunan Gezmiş ziyaretlerinde özetle; "Giresunluluk bilincini öne çıkararak, kimseyi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan hareket edeceğim. Ankara'da daha çok bürokratımızın olmasını sağlamaya çalışacağım. Ortak akılla karar alınması önceliğim olacak. Kavgacı değil birleştirici olacağım." ifadelerini kullandı.