Haluk Levent konserinde Kızılay aracına tepki Haluk Levent konserinde Kızılay aracına tepki

I M G 20240428 230002 387Bağımsız Tiyatronun Önemi!

Bulancak Sanat Tiyatrosu'nun oynadığı Vahşi Komedi adlı oyunu: Trabzon Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Adnan Akyüz, Tiyatro Zinos Genel Sanat Yönetmeni İbrahim Kavzoğlu, Tiyatropanki Genel Sanat Yönetmeni Tufan Ünlü, Gugulumdakiler Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Adnan Taç ve birçok tiyatrosever ilgiyle izledi. Oyun sonunda bağımsız tiyatronun önemine işaret eden Tufan Ünlü: ''Bu arkadaşlar, bu oyunu hiçbir maddi karşılık almadan tamamen tiyatro sevgisiyle yapıyor. Biz seyircilere bu oyunları göstermek için yapıyor. İşte bağımsız tiyatronun önemi budur. Buna sahip çıkmalıyız'' dedi. Tufan Ünlü'nün konuşması izleyiciler tarafından büyük alkış topladı. Seyirciler de oyun sonunda gerçekleşen söyleşide Vahşi Komedi adlı oyunu çok beğendiklerini ve oyunun mutlaka devam etmesi gerektiğini ifade etti. 

Trabzon seyircisi tarafından büyük beğeni toplayan oyunun sonunda Bulancak Sanat Tiyatrosuna bir plaket verildi. Plaketi, BST adına Mustafa Çolakoğlu aldı.

I M G 20240428 225952 957

Vahşi Komedi 

Yelda Karataş'ın yazdığı ve Bulancak Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Çolakoğlu'nun yönettiği Vahşi Komedi, bireylerin ahlaki sorunlarının dünyadaki vahşeti nasıl beslediğini gözler önüne seriyor. 

Oyuncular: Umutcan Yeşiltepe, Armağan Meyveci, Zeynep Coşkun, Ertan Kara, Arife Beşikçi, Zuhal Akdemir, Mesut Geçici, Burak Baş, Fırat İncüvez, Evren Öztepe, Aleyna Canik

Teknik: Cankut Elmas, İsa Duman, Burak Aydın 

I M G 20240428 225939 227

Medya 28 - Haber Koordinatörü Burak Aydın