Bulancak İlçe Teşkilatı Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı.  

19 Ağustos 2023 Salı günü Doğa Piknik Düğün Salonunda gerçekleşen MHP Bulancak  İlçe Teşkilatının olağan genel kurulunda  MHP Bulancak  İlçe Başkanı Tanju Alparslan , bir kez daha başkan seçilerek güven tazeledi. 

WhatsApp Image 2023-09-19 at 15.37.41

MHP Giresun Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal’ın Divan Başkanlığında gerçekleşen ilçe kongresi, Cumhur İttifakı Ortağı Ak Parti Bulancak İlçe Başkanı Necati Yıldırım, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar ve çok sayı da partilinin katılımıyla gerçekleşti. 

Altınordu Belediyesi'ni Arayanlara Büyük Sürpriz! Altınordu Belediyesi'ni Arayanlara Büyük Sürpriz!

Kongreye katılan MHP Giresun Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal yaptığı konuşmada, "Bulancak İlçe Kongremizi Gerçekleştirdik. Coşku ve samimiyetle gerçekleşen seçimlerimiz ilçemize şehrimize, Camiamıza hayırlı uğurlu olsun.  MHP Genel Başkanımızın bir mesajını arz ediyorum.

Devlet Bahçeli'nin mesajı: Değerli dava arkadaşlarım, kongrede bulunan tüm arkadaşlarıma en iyi dileklerimi sunuyor, gününüzün kutlu olmasını temenni ediyorum. Aynı zamanda ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızı kucaklıyor, şehitlerimize rahmet ve minnetle saygıyla anıyorum. Bildiğiniz üzere ilçe ve il kongreleri genişleyecek, gönül birliğiyle yola devam edeceğiz. Hiç kimseyi ayırmadan, hiç kimseyi ayrıştırmadan milli ve manevi değerlere sahip çıkmalıyız. Fitne ve fesat çıkarmak isteyenler olacak, bu tehlikeleri beklemeliyiz. İç bünyemizi zehirlemeyi ve motivasyonumuzu yıkmayı amaçlayanlar olacaktır. Bu durum, işin özünde kaçınılmazdır. Türk milleti var oldukça, üç hilalin önü kesilemez. 31 Mart 2024 seçimlerine hazırlanacağız. Merkezi yönetim ve yerel yönetimler arasında tam bir uyum sağlanması için elimizden gelen her çabayı göstereceğiz. 2024 yerel seçimlerinde hız kesmeden devam edeceğiz. Gelin, bir olalım, diri olalım, birlikte Türkiye olalım. Bu duygu ve düşüncelerimizle kongremizin hayırlı olmasını temenni ediyor, hepinize başarılar diliyorum. Yolunuz bahtınız açık olsun, Allah'a emanet olun. Ne mutlu Türk'üm diyene." ifadelerinde bulundu.

WhatsApp Image 2023-09-19 at 15.37.41 (1)

Gerçekleşen divan toplantısı sonrasında başkan Tanju Alparslan ve yönetim kurulu üyeleri, hiç beklemeden kolları sıvayıp, 31 Mart Yerel Seçimleri için hızla çalışmalarını sürdürmeye devam edeceklerini dile getirdi.