Bulancak İlçe Başkanlığı aday tanıtım toplantısı , 8 Ağustos Salı günü saat 12:00'da Bulancak halkının ve çok sayıda parti üyesinin katılımıyla gerçekleşti . Aday tanıtım toplantısında Yakup Karakaya, Cumhuriyet Halk Partisi Bulancak İlçe Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

İlçe Başkan Adayı Yakup Karakaya yaptığı açıklamada, "Ben Bulancak'ın evladıyım. 1989 doğumluyum ve evli 4 çocuk babasıyım. Adnan Menderes Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümü mezunuyum. Uzun yıllardır ilçemizde esnaflık yapıyorum. Hep birlikte 'Yenilenme ve Değişim' anlayışıyla daha iyi bir gelecek inşa etmek için yola çıkalım" dedi.

WhatsApp Image 2023-08-08 at 12.30.11

Geleceğe olan inancımızı ve kararlılığımızı ortaya koymak için buradayız. Artık geçmişi değil, geleceği konuşma vakti geldi. Her geçen gün daha fazla sorunla karşı karşıya kalıyoruz ve bu sorunların çözümünde sadece ideolojiler değil, aynı zamanda yenilikçi düşünce ve değişim gerekiyor. Bu şehrin ve halkımızın potansiyelini en üst düzeye çıkaracak projeler ve politikalarla geleceğe yürümek istiyoruz. Yenilenme ve değişimle daha adil, daha sürdürülebilir ve daha kapsayıcı bir gelecek kurabiliriz. İşte bu nedenle birlikte daha iyi bir yarın için çaba göstermeye kararlıyız.

Eğitimden sağlığa, ekonomiden çevreye kadar her alanda kalıcı ve olumlu değişimler yapmayı hedefliyoruz. Değişim zorlu bir süreç olabilir, ancak biz buna hazırız. Bu şehrin cesur ve fedakar halkıyla ve üyelerimizle birlikte büyük hedeflere ulaşmak için kararlıyız. Her birinizin görüşleri ve katkıları bizim için değerlidir. Sizlerle işbirliği içinde, şeffaf bir yönetim anlayışıyla sorunları kökünden çözerek daha güçlü bir toplum oluşturacağız.

WhatsApp Image 2023-08-08 at 12.31.07

Sevgili hemşehrilerim, 'Yenilenme ve Değişim' vizyonuyla daha iyi bir geleceğe doğru adım atıyoruz. Bizimle birlikte bu yolda yürümek isteyen herkesi kucaklamaya ve desteklemeye davet ediyoruz!

Birlikte çalışarak yepyeni bir enerjiyle ve umutla, değişim ve yenilikle dolu bir dönemin başlangıcını yapmak üzere buradayız. İlçemizin potansiyelini en üst seviyeye çıkaracak, kaybettiğimiz belediyeyi tekrar kazanmak için buradayız. Ancak, bu yolda önümüzde duran bazı engeller var. Görmekte olduğunuz gibi, iktidar partisi uzun yıllardır belediyeyi yönetiyor. Ancak ne yazık ki, geçmiş dönemde yaşananların ardından kentimizde gerçek bir değişim sağlayamadılar. Vaat edilen projeler sadece kağıt üzerinde kaldı, şeffaflıktan uzak bir yönetim anlayışıyla karşı karşıya kaldık. Artık yeter! Bu kent bizim ve biz daha iyisini hak ediyoruz.

WhatsApp Image 2023-08-08 at 12.31.16

Önümüzdeki yerel seçimlerde belediyeyi kazanarak değişime hep birlikte imza atacağız, daha yaşanabilir, daha güzel bir gelecek inşa edeceğimize yürekten inanıyorum.

Biz buradayız ve bugüngörüyorum ki bu salonda çok kalabalığız. İnanıyorum ki bundan sonraki yapacağımız toplantılarda bu salon bizi sığdıramayacak çünkü hepimiz değişimi ve yeniliği temsil ediyoruz. Sadece sloganlarla değil, somut projelerle geleceğimize yön verebiliriz.

Partimizin köklü değerleri ve demokratik anlayışıyla, her birimizin katkısıyla bu mücadeleyi kazanacağımıza yürekten inanıyoruz.

İYİ Parti, yerel seçim çalışmalarını sürdürüyor İYİ Parti, yerel seçim çalışmalarını sürdürüyor

Bu kutlu yolda birlikte yürümek dileğiyle, sizlere olan inancımızı bir kez daha vurgulamak istiyoruz. Gelin, el ele, omuz omuza vererek, değişim ve yenilik rüzgarları estirelim. Şehrimizi layık olduğu yere taşıyacak olan bizleriz. Hepinize saygı ve sevgilerimizi sunar, teşekkür ederim." şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2023-08-08 at 12.38.34

Haber: Yunus Eren