Toplantıda; Ön Ödemeli Kartlı ve GSM’li su sayaçları ve yazılımları, Altyapı Ruhsat Denetim ve Bilgi Sistemi ve Yazılımı, İşyeri Ruhsat Denetim Bilgi Sistemi, Çevre Koruma Vektörel İlaçlama Web ve Mobil Uygulaması, Sosyal Sistem ve Sosyal Market Uygulamaları, Kalite Yönetim Sistemi Yazılımı, Satın Alma Programı Yazılımı, Akıllı Bisiklet Yazılımı konularında bilgilendirme yapıldı. Toplantı, Belediyemiz ve ORYAZ arasında planlanan çalışmaların yürütülmesi açısından verimli geçerken, bilgilendirme toplantısına Belediye Başkan Yardımcılarımız İdris Çiçek, Reşat Nuri Özdemir ve Ayşegül Erdoğan ile birim Müdürlerimiz katıldılar.
Medya 28 Haber Merkezi
Editör: Ortak Kullanım