Bulancak Belediyesi Gençlik Hizmetleri Birimi Tiyatro Kulübü tarafından, Armağan Meyveci’nin yazdığı “Burada Soruları Biz Sorarız” adlı tiyatro oyunu, 5 Ocak Cuma günü 75. Yıl Tiyatro Salonunda ilk gösterimiyle seyirciyle buluştu.

WhatsApp Image 2024-01-08 at 13.16.40 (1)

New York’taki ünlü iş adamı Sam Clay, yakın arkadaşları ile buluştuğu 50. yaş günü kutlamasının sonunda odasında ölü bulunur. Olay yerine iki yakın arkadaş olan dedektif Mccean ve Jack kardeşlerin gelmesi ile olaylar gelişir ve bu kardeşler katili bulmaya yemin etmiştir.

Yönetmenliğini Salih Yıldız’ın yaptığı oyunun; Yönetmen Yardımcılığını Enes Can Yaşar yaparken, Oyunculuklarını; Enes Can Yaşar, Salih Yıldız, Barış Bayar, Mine Bulut, Yasemen Koca, Emir Gülenç, Muhammet Emin Armutçu, Büşra Yılmaz ve Yalçın Nesil yaptılar. Işık ve Müzik’te ise Barış Yüksel yer aldı.

‘Kuyruklu Yıldız Altında’ oyunumuza bekliyoruz. ‘Kuyruklu Yıldız Altında’ oyunumuza bekliyoruz.

WhatsApp Image 2024-01-08 at 13.16.40

Oyunun ilk gösterimini Belediye Başkanı Recep Yakar  ve davetliler izlerken oyunun her Cumartesi ve Pazar günleri sahneleneceği belirtildi.

Oyunu keyifle izlediklerini ifade eden ve oyun sonunda oyunculara çiçek takdim ederek kutlayan Belediye Başkanı Recep Yakar, “Her bir kardeşimizin performansı görülmeye değerdi. Hepsini tek tek tebrik ediyorum. Gençlerimizin her platformda yanında olmaya ve destek vermeye devam ediyoruz. Tiyatro severlere bu güzel oyunu kaçırmamalarını tavsiye ediyorum” dedi.