Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun sosyal projeleri arasında yer alan Bilgi Evleri’nde eğitim gören öğrencilerin yıl sonu gösterileri izleyenlerin büyük beğenisini topladı.

21_42

Görele'de "Turizm Haftası" Etkinliği Düzenlendi Görele'de "Turizm Haftası" Etkinliği Düzenlendi

Renkli gösterilere imza atan öğrenciler seyircilerden büyük alkış aldı.

17_84

Aksu, Çıtlakkale ve Kumyalı Bilgi Evi’nde 2022-2023 eğitim öğretim dönemlerini tamamlayan çocuklar ve yetişkinler Belediye Kültür ve Fuar Merkezi’nde düzenlenen yıl sonu gösterisinde halk oyunları, tiyatro ve konser etkinlikleriyle hünerlerini sergilediler.

11_179

Bilgi Evi öğrencilerinin yanı sıra aileleri ve davetlilerin de katıldığı yıl sonu gösterilerinin ardından öğrencilere katılım belgesi verildi.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yaptığı açıklamada, “Çocuklarımıza göstermiş oldukları güven ve ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Talepleri karşılamak için Bilgi Evlerimizin kalitesinin artması yönünde elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Bilgi Evlerimizi hayata geçirirken çocuklarımızın var olan yeteneklerini gün yüzüne çıkarmayı hedeflemiştik. Hedefimizin ne denli başarılı bir şekilde uygulandığı çocuklarımızın sergiledikleri performans ile görülmektedir. Gösterileri ile birlikte çocuklarımız ne kadar yetenekli olduklarını, gelecekte büyük başarılar elde edeceklerini göstermiş oldular. Çocuklarımızdan ilgisini esirgemeyen, onları başarılı bir şekilde eğiten öğretmenlerimizi ve başarılı çocuklarımızı tebrik ediyorum. Şehrimizde üç olan Bilgi Evlerinin sayısını artırmak için de çalışma yürütüyoruz.” dedi.

Diğer yandan, Bilgi Evleri’nde etkinliklerin ücretsiz olarak yaz okulu adı altında devam edeceği bildirildi.