AFAD Başkanı Okay Memis'i hemşehrileri ziyaret etti AFAD Başkanı Okay Memis'i hemşehrileri ziyaret etti

Whatsapp Image 2024 04 17 At 12.55.01

Altyapı çalışmaları kapsamında, kanalizasyon ve su şebekelerinde meydana gelen arızaların giderilmesi için ekipler gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca, yağmur suyu drenaj sistemleri de ihtiyaca göre güçlendiriliyor.
Üstyapı çalışmalarında ise, yolların bakımı ve düzenlenmesi, kaldırımların yenilenmesi ve peyzaj çalışmaları gibi çalışmalar yürütülüyor. Ekipler, şehrin estetik görünümünü koruyarak vatandaşların güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamasını hedefliyor. 

Bu kapsamda; Teyyaredüzü Mahallesi Karabekir Sokak’ta çakıllama çalışması, Debboy Mevkiinde karo taş tamiratı, Gedikkaya Mahallesi Gedikkaya Caddesi’nde kaldırım yapımı, Fevziçakmak Mahallesi Gökçe Sokak’ta kaldırım tamiratı, Aksu Mahallesi Pazar Sokak’ta kaldırım tamiratı, Aksu Mahallesi Konakyanı Mevkiindeki su terfi merkezinde onarım çalışması yürütülüyor.

Whatsapp Image 2024 04 17 At 12.55.00 (3)

Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse konuyla ilgili yaptığı açıklamada: "Şehrimizin altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarını karşılamak, yaşam kalitesini artırmak ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak için ekiplerimizle birlikte titizlikle çalışıyoruz. Hedefimiz, Giresun'u daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek ve vatandaşlarımızın memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır." şeklinde konuştu.

Whatsapp Image 2024 04 17 At 12.55.02