Anavatan Partisi Giresun Belediye Başkanı adayı Sayın Semih Nefes, bu akşam Parti binasında düzenlediği Basın toplantısında oldukça kararlı bir açıklama yaptı.

Belediyenin 23 Nisan Programı Yoğun İlgi Gördü. Yürüyüş Coşkulu Geçti, Çocuklar Doyasıya Eğlendi! Belediyenin 23 Nisan Programı Yoğun İlgi Gördü. Yürüyüş Coşkulu Geçti, Çocuklar Doyasıya Eğlendi!

038Cdd14 691C 4E01 B9D6 909C7179C0D1

Nefes, son günlerde kendisine ve partisine iftira atıp yalan söyleyen kişilere hadsiz,terbiyesiz kelimelerini kullandı. Artık kendisini çekemediğini belirtti. Ancak bu oyunlara gelmeyip onların yaptığı terbiyesizliği kendilerinin yapmayacağını ifade etti. Ayrıca, dava arkadaşlarıyla birlikte yola çıkarken hırsızların ve yalancıların yanında durmayacakları yönünde bir yemin ettiklerini belirtti. Nefes, Geriye kalan 15 gün içinde ne olur allah bilir,her zaman mazlumların ve doğruların yanında duracaklarını vurgulayarak, hiç kimsenin parasıyla malıyla hiçbir ilgilerinin olmadığını, sadece 21 yıldır yaşadığı şehre hizmet etmek istediklerini dile getirdi. Ayrıca, ittifak ve çıkar peşinde koşmak için yola çıkmadıklarını, memleketleri için çalışacak ve mazlumların hakkını savunacak kişilere destek vereceklerini belirtti. Nefes, ayrıca Genel Başkanlarının emriyle davanın peşinde olduklarını ve 31 Mart günü Anavatan Partisi ve kendisi olarak Giresun belediyesini geri alacaklarını ifade etti.