BEKTAŞ’TAN CİVELEKOĞLU’NA ÇAĞRI: MİMARLAR ODASINDA BULUŞALIM.

3 Kaymakam Dil Eğitimine Yurtdışına Gidiyor! 3 Kaymakam Dil Eğitimine Yurtdışına Gidiyor!

Bektaş açıklamasında “Sayın Civelekoğlu yine hikâye anlatmış, o kadar uyarıyoruz aşırmayın, çalmayın diyoruz ancak nafile. Son olarak basına servis ettikleri Fındık Müzesi Projesi ile yine kendilerinden beklenen bir aşırma öyküsünün parçası olmuşlar.

Giresun Ticaret Borsası tarafından projelendirilen ancak bürokratik engeller yüzünden yapılamayan Fındık Müzesini yeni proje diye ortaya atmaktan çekinmemişlerdir.

Cbb3Ff54 A614 4Dff A6Aa 1B912F80C216

Sayın Civelekoğlu, iktidarınızın 7 senedir 2 dönüm yer bulamadığı Giresun Ticaret Borsası’na ait projeyi aşırıp Vizyon Projemiz diye halka sunmaktan hiç mi utanmıyorsunuz?

4C94Abb5 5Cce 4Cee 8De3 2Abff8Fae16C

Başlarda eleştirmiştik ancak artık açıkladığınız her kopya projenizde bir gülme geliyor, keza komik oluyorsunuz.

Bu arada projelerimizi hazırlayan bir mimari ekibimiz olmadığını iddia etmiş kuyruklu yalan diye yakıştırma yapmışsınız. Bizim İnşaat Mühendisi Hüseyin Rüştü Karaibrahim, İnşaat mühendisi Merve Köroğlu, Peyzaj Mimarı Melike Köroğlu, Mimar Ferhat Karademir, Mimar Senih Bayramoğlu, Mimar Furkan Bekiroğlu ve tekniker Abdullah Osmanoğlu başta olmak üzere birçok teknik yardımcıdan oluşan bir ekibimiz mimari projelerimizi hazırlamışlardır. Peki siz projelerinizi hazırlayan mimari ekibinizi paylaşabilir misiniz?

Hatta size açık davet; gelin Pazartesi günü 12:00’da Mimarlar Odası’nda buluşalım. Tüm çalışma dosyalarınızı ve proje ekibinizi alarak gelin (varsa tabi) Mimarlar Odası huzurunda projelerimizi tartışalım.” dedi.