Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, asrın afetinin ardından yaraların sarılması adına Giresun’da bulunan yurtlara yerleştirilen depremzedeleri ziyaret etti.

Asrın felaketinin ardından şehrimize gelen depremzedeleri her fırsatta ziyaret eden Başkan Şenlikoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle de Gedikkaya Mahallesi’nde yer alan Seyyid Vakkas Yurdu’nda misafir edilen depremzede kadınları unutmadı.

4 (22)

Depremzede kadınların günlerini kutlayan Şenlikoğlu, kendileriyle tek tek görüşüp karanfil hediye etti.

Giresun'da Bir Mahallenin Muhtarlık Seçimi Yeniden Yapılacak Giresun'da Bir Mahallenin Muhtarlık Seçimi Yeniden Yapılacak

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptığı açıklamada: “Ülke olarak büyük bir acı yaşadık. Belediye olarak elimizden geldiğince depremden etkilenen vatandaşlarımızın her anlamda yanında olmaya gayret ediyoruz. Bu anlamlı gün vesilesiyle konuk ettiğimiz kadınlarımızı ziyaret ederek, dertlerini sıkıntılarını dinleyip bu kötü günlerin geride kalması için dileklerimi ilettim. Giresunlu hemşehrilerimiz için ne kadar değerli olduklarını kendilerine ifade ettim. Giresun şehri ve Belediyemiz olarak imkanlarımız doğrultusunda onları her konuda desteklemeye devam edeceğiz.” dedi.

2 (19)-1

Yurtta misafir olan depremzedeler ve özellikle kadınların hepsiyle ayrı ayrı ilgilenen Başkan Şenlikoğlu’nun anlamlı ziyareti sonrası depremzedeler memnuniyetini dile getirerek Şenlikoğlu’na teşekkür ettiler.

3 (24)