Saha ziyaretleri sırasında, vatandaşlarla da selamlaşıp sohbet eden ve taleplerini dinleyen Başkan Köse, vatandaşların fotoğraf çektirme taleplerini de kırmadı.
Başkan Köse, halkın beklentilerini karşılamak için gereken adımları atmaya kararlı olduklarını vurgulayarak, Giresun'un her köşesinde devam eden projelerin ve saha çalışmalarının şehrin geleceği için hayati öneme sahip olduğuna dikkat çekti.
Vatandaşların memnuniyetini ve şehrin kalkınmasını sağlamak adına çalışmaların aralıksız devam edeceğini dile getiren Başkan Fuat Köse, Giresun'un daha yaşanabilir bir kent haline gelmesi için çaba göstereceklerini ifade etti.
Medya 28 - Haber Merkezi
Editör: Ayaz Bekdemir