Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurettin Karan, Milletvekili maaşını yetersiz bulan AK Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Giresun'da Türkçe Öğretmenleri İçin Mesleki Gelişim Semineri Düzenlendi Giresun'da Türkçe Öğretmenleri İçin Mesleki Gelişim Semineri Düzenlendi

Karan, “Giresun’da bizim dışımızda, iktidara ve muhalefete mensup siyasiler ile sivil toplum kuruluşları Fiskobirlik’in başında bulunan iktidara mensup milletvekilinin kaç günlerdir ulusal basında gündem olmasından ve konun içerisinde Fiskobirlik’in adının da geçmesinde hiç mi hiç rahatsız olmuyorlar. “Milletvekili maaşı” yetmiyor açıklamasıyla ulusal basında çarşaf çarşaf manşet olan şahıs sonuçta halen Fiskobirlik’in başında bulunuyor. Fiskobirlik Giresun’un öz ve öz malıdır. Bu milletvekili sadece kendini değil, Fiskobirlik’i de tüm Türkiye’ye iyi reklam etmiyor.Ama siz bu duruma ses çıkarmak yerine, bu şahısla fotoğraf çektirip paylaşmayı tercih ediyorsanız oda sizin tercihiniz.” ifadelerinde bulundu.