Saadet Partisi Piraziz İlçe Başkanı Cevat Gündoğdu, yaklaşan yerel seçimle ile ilgili açıklamalarda bulundu.

piraziz_ee1bf1e8d43e1687247a

Gündoğdu, yaptığı açıklamalarda şu ifadelerde bulundu;

"Biz Saadet partisi, Milli Görüşün tek temsilcisi olarak ittifakla meclise girdik, 10 vekil çıkardık. Peşinden mecliste Gelecek Partisi ile Saadet partisinin çatısı altında grup kurarak meclisin en çalışkan ve toplumun sorunlarını en çok dile getiren siyasi parti olarak göze çarpmaktayız. Milli Görüşün olduğu her platform halkımızın hakkını ve hukukunu garanti altına almış olmaktayız. Bu yüzden yaklaşan yerel seçimlere de çok iyi hazırlık yapıyoruz.

Milli görüşün belediyeleri, destansı hizmetlerle anılmaktadır. Bu hizmeti genelde Giresun özelde şirin ilçemiz Piraziz'de de göstermek istiyoruz. Piraziz Belediyesinin şu anki mali durumunu ve borçlarını da biliyoruz. Lakin milli görüşçü başkanlar hiç bir şekilde mazerete sığınmaz. Çünkü makamına ranta değil hizmet için gelir. Başkanlığın sefasını değil, cefasına taliptir. Bu işi yani halkına hizmet etmeyi ibadet olarak görür. Hakkı Üstün tutar bu yüzden de Allah da zorluklarını kolay eder. Biz buna yürekten inanıyoruz ve de tecrübelerimizle de sabittir.
Millî görüş başkanlığı demek, hizmet belediyeciliği demektir.

İYİ Parti'li Bektaşoğlu Görevinden İstifa Etti İYİ Parti'li Bektaşoğlu Görevinden İstifa Etti

Biz istiyoruz ki şirin ilçemize bu hizmetleri tanıştıralım hizmet nasıl yapılırmış beldenin sorunları nasıl çözülürmüş bunu ilçemiz halkıda görsün, bundan sonra da gelen başkanlar hizmet vermede yarışa girsin. Biz burada zihniyet vurgusu yapıyoruz, parti ayrımı yapmıyoruz. 

Toplanan vergilerin hakkıyla kullanımı, imar çalışmaları milli görüşçü olarak Beytülmal kabul ederiz. Yetimin, tüyü bitmemiş çocukların hakkı var deyip bunlardan da hesaba çekileceğine inanır. Bu yüzden bizim belediyelerde bereket vardır, başarıda kendiliğinden gelmektedir. Şirin ilçemizde ve Türkiye'ye de yaklaşan yerel seçimlere güçlü isimlerle gireceğiz, iyi hazırlık yapıyoruz. Başkanlığımıza aday olmak isteyen iki arkadaşımız ve de bizlerin aday göstermek istediğimiz, görüşmeler yaptığımız üç isim daha var. Şu an 5 aday adayımız var, bunlar üzerinde sıkı çalışmalar yapıp, en doğru aday üzerinde karar kılacağız, inşallah.

İlçe başkanlığı olarak İstanbul il teşkilatında görev yapan, Piraziz Derneği'nin eski başkanı, Bir önceki dönemde de İstanbul 3 bölge milletvekili adayımız olan iş insanı Sn. Metin Öztürk beyde aday adaylardan bir tanesidir. Kendisini Piraziz teşkilatı olarak istiyoruz, Çünkü aktif olarak  siyasetin içinde, millî görüş belediyeciliğini bilen birisi,  diğer adaylarımızın isimleri gerek kurumlardaki görevi kimisinin de ticari faaliyetleri zafiyet görmesin diye saklı tutulmasını istediler. Bizde şimdilik buna riayet ediyoruz.

Kuracağımız seçim ittifakıyla, ortaklarımızın da onaylayacağı ve de seçimi kazanacağımız bir adayla bu seçime girip ipi göğüsleyen, parti olmak istiyoruz."