Başkan Emin Eltuğral ve yönetim kurulu üyeleri Medya 28 genel koordinatörü Ömer Mustafa Yılmaz ile samimi bir sohbet gerçekleştirdiler. Ziyarette Başkan Emin Eltuğral, Giresunspor'un yandaş olunan bir topluluktan ziyade tüm halkımızla bir yerlere gelmek istediğini vurguladı.

50A1E9Ef B14A 41C7 Aabf Fc7Af0D2C342

Hatalarda  net eleştiri istedi. Doğru yolda olmak için eleştirisel boyutun da olması gerektiği konusunu vurguladı.Ayrıca Başkan Emin Eltuğral, Federasyona kulüp nezdinde ödemelerinin aksaması dolayısıyla ihtar çeken oyuncuların ödemelerinin yapıldığı, geçen sezon kadroda olan bazı oyuncu borçların da ödeme zamanı geldiğinde ödeneceğinden bahsetti. A Takımın başına da Metin Aydın'ı getirdiklerini söyledi. Başkan Emin Ertuğral Yönetim Kurulu Üyeleri Salih Özkan YK üyesı, Fatih Sakal YK üyesı, ibrahim Güler YK üyesi, Cihan Demir YK üyesi, Tuncer Çimenli YK üyesi de  ziyarette eşlik etti.

Giresun'daki muhteşem lezzet Giresun'daki muhteşem lezzet

6E7623F4 A1C7 40E6 Bf07 93Fc53Ada23F

Klüpten yapılan açıklama da;

Başkanımız Emin Eltuğral ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, bugün şehrimizde faaliyet gösteren bazı basın yayın organlarına bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkanımız bu kapsamda dijital ortamda yayın yapan Medya 28'i ziyaret etti. Başkan Eltuğral ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, basınımızın değerli üyelerine nazik misafirperverilkleri için teşekkür ettiler.

Başkan Emin Eltuğral ve yönetim kurulu üyelerine Medya 28'i bu nazik ziyeretlerinden dolayı teşekkür eder, Giresunspor'umuza başarılar diliyoruz.