Duroğlu Belediye Başkanı Halil Çetin, Duroğlu merkez Konacık Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

 Çetin: ‘Sizi buraya yaptığımız onlarca projeyi anlatmak için değil sizleri dinlemek için davet ettim.’ Diyerek bölge halkının sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Giresun’un Çamoluk ilçe merkezinde aç kalan ayı ilçe merkezine indi Giresun’un Çamoluk ilçe merkezinde aç kalan ayı ilçe merkezine indi

Konacık Mahallesi'nde yaşayan vatandaşların ciddi bir katılım gösterdiği toplantıda konuşan Başkan Halil Çetin, ‘23 Haziran tarihinde büyük bir sel felaketi yaşadık. O gün bu gündür selin izlerini silmek için koşturuyoruz. 4,5 yıllık belediye başkanlığı geçmişimizde her yıl bir afet, felaket, olağanüstü durum meydana geldi. Büyük bir heyelanla başlayan imtihanımız, dünyayı ve ülkemizi etkileyen pandemi ile devam etti. Peşi sıra 23 Haziran'da ki büyük sel felaketini gördük. Bütün bunlar sadece rutin dışı ekstra hizmetlerimizi sekteye uğrattı onun farkındayız. Doğal olarak zaman kaybettik ama aştık. Verdiğimiz bütün sözleri tuttuk. Sel felaketi olsun diğer olağan dışı durumlar olsun hiç birinde hiç bir vatandaşımızı ihmal etmedik, mağdur etmedik. Sizi buraya yaptığımız onlarca projeyi anlatmak için değil sizleri dinlemek için davet ettim. Şimdi söz sizin.' dedi.

3caf85a3a9ed51599e4731e367d24394

İstişare toplantısına diğer siyasi partilerin belde temsilcilerini de davet eden Başkan Çetin, öneri ve tavsiyeleri dikkatle dinleyip not aldırırken, eleştirilere de samimi cevaplar verdi. Çetin; 'İstişarede hayır vardır' sözünün esrarını bir kez daha gördük. Önyargı ile gelen sorular bile hakiki ve samimi cevapları duyunca memnun oluyor. Bizim bütün derdimiz Duroğlu. Burada yaşayan herkesin bütün derdi de Duroğlu'nun daha güzel olması. Dolayısı ile gönül, görüş ve güç birliği ile bu hizmet ahengi ve yakaladığımız ritim devam edecektir.’ diyerek, mahalle toplantılarına ara vermeden devam edeceklerini dile getirdi.