Bulancak'tan Devlet Konservatuvarına Üstün Başarı Öyküsü! Bulancak'tan Devlet Konservatuvarına Üstün Başarı Öyküsü!

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 2023-2024 "Başarıyı Artırma Eylem Planı" Komisyon toplantısı 14 Eylül 2023 Salı günü Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesinde, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Yavuz ve komisyon üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantının başında komisyon üyelerine 2022-2023 eğitim öğretim yılında yürütülen faaliyetlerin genel bir değerlendirmesi yapıldı. Daha sonra Müdürlüğü'n 2023-2024 eğitim öğretim yılı "Başarıyı Artırma Eylem Planı"nda yer alması gereken hususlar konusunda komisyon tarafından istişare ve paylaşımlar yapılarak, belirlenen hususlar karara bağlandı.

Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Başarıyı Artırma Eylem Planı çalışmaları ile ilgili değerlendirmesinde; İl olarak akademik düzeyde son yıllarda yakaladığımız istikrarlı başarıya vurgu yaparak özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı komisyon nezdinde ilimiz eğitim camiasına teşekkür etti. 2023-2024 eğitim öğretim yılında il başarısını artırmak için şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı özveriyle ekip ruhu içerisinde çalışmalara devam edilmesini istedi.