Ertuğrul Gazi Konal, "31 Mart seçimlerinin kazananı Cumhur İttifakı ve MHP olacaktır" dedi. Ertuğrul Gazi Konal, "31 Mart seçimlerinin kazananı Cumhur İttifakı ve MHP olacaktır" dedi.

Giresun Barosu Başkanı Av.Soner Karademir, TBB Başkanı, TBB Yönetim ve Baro Başkanları ile birlikte İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’yı ziyaret ederek, avukatlık mesleği ile ilgili sorunları anlattı.

Giresun Barosu Başkanı Av.Soner KARADEMİR, TBB Başkanı Av.Erinç SAĞKAN, TBB Yönetim Kurulu ve katılan diğer Baro Başkanlarıyla birlikte İçişleri Bakanı Sayın Ali YERLİKAYA’yı ziyaret ettiler.

Ziyarette avukatlık mesleğinin en büyük sorunlarından ve vatandaşlarımızı da mağdur eden trafik kazası ve sair kazalarda ortaya çıkan hasar danışmanlık adı altında simsarlık yapan aracı kurumların hukuk tanımayan uygulamaları; kollukta avukatların yaşadıkları sorunlar; vatandaş ve kolluktan avukata yönelen şiddet; avukatlardan silah ruhsatlarında harç alınmaması vs. İçişleri Bakanlığının görev alanına giren konulardaki sorunlara ilişkin bilgilendirme yapılarak talepler iletildi.