Belediyenin 23 Nisan Programı Yoğun İlgi Gördü. Yürüyüş Coşkulu Geçti, Çocuklar Doyasıya Eğlendi! Belediyenin 23 Nisan Programı Yoğun İlgi Gördü. Yürüyüş Coşkulu Geçti, Çocuklar Doyasıya Eğlendi!

FUAT KÖSE; ‘’AÇIK ARA ÖNDEYİZ KAZANIYORUZ’’

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine Atatürk Meydanı’nda devam eden Köse; ‘’Genel Merkezimiz ve bizim yaptırdığımız anketlerde kapanmayacak fark ile öndeyiz. Giresun’da 5 yıllık kin ve nefret dönemi sona eriyor. Yola çıkarken söylediğimiz gibi sevgi, barış ve kardeşlik dönemi başlıyor. Giresun 31 Mart’ta yepyeni bir döneme giriş yapacak. Bahane üreten değil, çözüm üreten bir belediye yönetimi ile tanışacak’’ dedi.

Eac56C0C 8B86 4C0C 82E3 A2C292D2Cbf3
YENİ DOĞUM YAPMIŞ ANNELERİ İŞTEN ATTI
Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı kin ve nefret tohumları ekilen Giresun Belediyesi’nde personelle uğraşan değil hizmet yapan belediye döneminin başlayacağını söyledi.
Köse; ‘’Şenlikoğlu 2019 yılında göreve gelir gelmez birçok personel arkadaşımızı işte attı. Yeni doğum yapmış anneleri işten atarak yeni doğan bebeklerin rızkıyla oynadı. Sadece bununla kalmadı yeni evlenmiş ya da evlenecek yuva kurma hazırlığında olan personel arkadaşlarımızı sebepsiz yere kapının önüne koydu. Belediyeye kin ve nefret tohumları ekti. Aradan tam 5 yıl geçti, Giresun halkı yaptıklarını unutmadı. Bizim çalışan arkadaşlarımızla hiçbir sorunumuz olamaz. Biz tüm personelimizle el ele verip Giresun’umuzun gelişimi ve kalkınması için birlik beraberlik içerisinde gece gündüz çalışacağız’’ dedi.