Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, her bayram olduğu gibi bu bayramda da sahadaydı.

Bayram namazını Hacımiktad Camiinde çok sayıda vatandaşlarla birlikte eda ederek, tüm İslam âlemi için dua eden Başkan Şenlikoğlu, namazın ardından vatandaşlarla tek tek bayramlaştı.

2_467

Giresun Valiliği, Giresun Belediyesi ve AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programlarına katılan Şenlikoğlu, daha sonra şehrimizde yaşayan depremden etkilenen aileler, şehir mezarlığı, Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü personellerini de ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Ramazan Bayramı’nın tüm dünyaya birlik, beraberlik, barış, huzur, bolluk ve bereket getirmesi dileğinde bulundu.

13_131

18_71

Şenlikoğlu, günün her saati görev başında olan personelleri ile bir araya gelip sohbet ederek, "24 saat görevinizin başında fedakârca çalıştığınız için teşekkür ediyorum. Görevlerinizi ifa ederken Giresun halkının huzuru ve refahının önceliğimiz olduğunu unutmayalım.” dedi.

19_61

GİRGENDER, Güzelyalı Orta okulu özel eğitim sınıfını açtı               GİRGENDER, Güzelyalı Orta okulu özel eğitim sınıfını açtı              

Deprem nedeniyle şehrimize gelen depremzede aileleri de ziyaret eden Başkan Şenlikoğlu, bir kez daha kendilerine geçmiş olsun dileklerini ileterek bayramlarını tebrik etti. Şenlikoğlu: “Bugün buruk geçirdiğimiz Ramazan Bayramımızın ilk günü ve bu sene 6 Şubat depremlerinde yitirdiğimiz canların acısı sebebiyle Ramazan Bayramı’nı buruk yaşıyoruz. Bayramımız buruk geçse de birlik ve beraberlik içinde yaralarımızı saracağız.” dedi.