Söyleşiye, Giresun Belediye Başkan Vekili Taner Yazıcı ile Belediye Başkan Yardımcıları Fazıl Hıdımoğlu, Özer Pazarlı ve davetliler katıldı.
Gururumuz olan milli sporcu Yaraman elde ettiği üstün başarıları kendi ağzından anlatırken, antrenörü Ali Şahin’de öğrencisinden övgüyle bahsetti. Ayrıca, sporcu Yaraman’ın TRT’de yayınlanan belgeseli de katılımcılara izlettirildi.
Başarılarıyla göğsümüzü kabartan Turgut Aslan Yaraman, Giresun’un ve Türkiye’nin ismini dünyaya duyurmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek, kendisine destek olan herkese teşekkür etti.
Diğer yandan, daha önce Düşünce Okulu olarak faaliyet gösteren merkezin, bundan sonra "Halk Akademisi" adı altında faaliyetlerine devam edeceği bildirildi.
Medya 28 Haber Merkezi